:: consultimo => klienci ::      

Nasi klienci :
Grupa Saternus

Jesteśmy grupą doświadczonych firm specjalizujących się w kompleksowym wykonawstwie placów zabaw oraz terenów rekreacyjno sportowych. Saternus Distribution Sp. z o.o. sp.k. powstało w wyniku restrukturyzacji Grupy Saternus i przejęło obowiązki firmy dystrybucyjnej wcześniej funkcjonującej pod nazwą Saternus Sp. z o.o. Realizacja głównego zadania spółki jest możliwa dzięki profesjonalnej obsłudze w zakresie: -doradztwa - na poziomie projektowym i wykonawczym, -projektowania zagospodarowań terenów, -usług budowlanych -wyposażania placów zabaw w urządzenia zabawowe, sportowe oraz komunalne.

http://www.saternus.pl/Caetus Meble

Trafiłeś do świata mebli projektowanych i tworzonych z pasją od wielu lat. Zajmujemy się kompleksowym wyposażeniem wnętrz, wykończeniem powierzchni biurowych i sklepowych oraz zabudową szaf według indywidualnych projektów ze wszelkiego rodzaju drewna – bo Twoja satysfakcja jest dla nas najważniejsza. Po konsultacji zaprojektujemy i wykonamy komputerową wizualizację pomieszczeń. W naszych pracach kierujemy się szczególną dbałością o estetykę. Gwarancje trwałości daje użycie wysokiej jakości materiałów oraz innowacyjnej technologii. Za cel postawiliśmy sobie kompleksową obsługę, dlatego też rozpoczynając współpracę oferujemy Państwu pomoc przy projektowaniu oraz doborze materiałów. Dopasowujemy się do potrzeb poszczególnych Klientów oraz poświęcamy czas i zaangażowanie potrzebne do stworzenia indywidualnych projektów. Najwyższy standard i terminowość naszych realizacji sprawia, że wciąż rośnie grono naszych Klientów – zapraszamy do galerii z naszymi realizacjami!

www.caetusmeble.plP.H.U. DrewMet W. Włodarskiwww.europalety.com.plHurtownia Elektronarzędzi Tomax

Hurtownia Elektronarzędzi prowadząca sprzedaż oraz wynajem elektronarzędzi na terenie całej Polski.

tomax.plAgencja Marketingu Zintegrowanego Grupa Adweb

Strategie komunikacji marki na rynku, witryny www, aplikacje dedykowane, kampanie reklamowe w Sieci, synergia kanałów sprzedaży online, video, kampanie zintegrowane, aplikacje Facebook, aplikacje mobilne, oprogramowanie dedykowane.

adweb.plSpółdzielnia Mleczarska "Michowianka"

Spółdzielnia Mleczarska „Michowianka” rozpoczęła swą działalność 1 sierpnia 1957 roku. Naszą misją jest zaspokajanie oczekiwań oraz potrzeb klientów. Już od 50 lat oferujemy Państwu wyroby mleczarskie najwyższej jakości, które swój tradycyjny, wiejski smak zawdzięczają mleku z ekologicznie nieskażonych regionów Lubelszczyzny o czystym powietrzu, wodzie i glebie.

www.michowianka.plAB GLASS

AB GLASS jest firmą o profilu handlowo-produkcyjno-usługowym. Została założona przez obecnego właściciela Andrzeja Biedrzyckiego w 1988 roku. Pod obecną nazwą działa na rynku od 2000 roku. Jest jednym z większych przedsiębiorstw w branży szklarskiej w Warszawie i województwie mazowieckim.

www.abglass.com.plWilbo Spółka Akcyjna

WILBO S.A.Powstała w roku 1987. Jako spółka akcyjna jest notowana od 1998 roku na Warszawskiej Giełdzie Papierów Wartościowych. Jeden z największych w Polsce przetwórców rybnych.Zakład Ślusarski "LASKUS" A.T.M. LASKUS s.c.

Producent narzędzi oraz akcesoriów ze stali kwasoodpornej.Zalmor S.C.

przetwórstwo rybne, Graniczna 17, 82-105 MarzęcinoPacyfik.

Krzysztof Nowak przetwórstwo rybne, Bieniewicka 32a, 05-870 BłonieZakład Mleczarski "Promlecz"

Dofinansowanie z Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2007 - 2013, działanie: „Zwiększenie wartości dodanej podstawowej produkcji rolnej i leśnej”

www.promlecz.hg.pl


Warning: mysql_connect() [function.mysql-connect]: Unknown MySQL server host '01399887_1' (0) in /db.inc on line 24

Warning: mysql_close(): supplied argument is not a valid MySQL-Link resource in /db.inc on line 24